Ivo Nikkolo esitleb üleminekukollektsiooni ja tutvustab disainimeeskonda

Ivo Nikkolo esitleb üleminekukollektsiooni ja tutvustab disainimeeskonda

Baltika ainubränd Ivo Nikkolo on läbimas uuenduskuuri ning valmis tutvustama üleminekukollektsiooni vanalt brändilt uuele. Lisaks stiilile on saanud täiendust ka brändi disainitiim.

Värske disainimeeskond iseloomustab kollektsiooni kahe sõnaga – naiselik ja mitmekülgne. „Ivo Nikkolo kevadsuvised riided ja aksessuaarid on pandeemia ootamatusteks valmis ning seetõttu on need kergelt kombineeritavad teiste riietega ja vastavalt olukorrale,“ ütlesid disainerid.

Lihtsuses peitub võlu ja seda kindlasti ka kevadsuvise kollektsiooni puhul. „Nagu öeldud, siis on brändi rõivad lihtsasti kantavad ja pakuvad kahtlemata avastamisrõõmu nii pikaaegsetele kui ka tulevastele uue Ivo Nikkolo austajatele,“ lisas disainimeeskond kokkuvõtlikult.

Üleminekuhooajal leiab Ivo Nikkolo uue kollektsiooni erandkorras Montoni poepindadelt ja uuenenud e-poest ivonikkolo.com.


Kes kuuluvad Ivo Nikkolo disainitiimi?

Peadisainer Margot Vaaderpass
Margot, kes on ka varasemalt töötanud Ivo Nikkolo disainerina, asus oktoobris ametisse brändi peadisaineri ja käekirja juhina. Margot on lõpetanud Londonis Kuningliku Kunstikolledži ja võitnud mitmeid erialaseid auhindu – nende hulgas ka hiljutine Red Dot: Product Design tunnustus – ning praktiseerinud jätkusuutlikku rõivadisaini Christopher Raeburni juures.

Disainer ja meeskonna juht Triin Kaiv
Triin on rõivadisaini valdkonnas töötanud juba üle 10 aasta. Seda nii Rootsi moebrändi Tiger of Sweden naisterõivaste disainerina kui viimased 6 aastat Baltikas erinevate brändide juures – nii Montoni naiste- kui meesterõivaste tiimis ning tänaseks Ivo Nikkolo koosseisus.

Disainer Anna Aksjonova
Anna on Baltika erinevate brändidega töötanud juba 11 aastat. Enne Ivo Nikkolot on Anna kuulunud veel Montoni ja Mosaici naisterõivaste disainitiimi.

Nooremdisainer Timothee Gleize
Timothee on pärit Prantsusmaalt ning on Ivo Nikkolo tiimi kõige värskem liige. Prantslane on kogenud 3D-disainer ning lõpetanud samuti Londoni Kuningliku Kunstikolledži naisterõivaste disaini erialal. Varem on ta praktiseerinud New Yorkis moemaailma tipptegijate Proenza Schouleri ning Alexander Wangi juures.